Aktualności

Oferta pracy

życzenia M.Turski

Fundacja na Rzecz Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu zatrudni kierownika Działu Edukacyjno-Programowego

Zakres obowiązków:
- kierowanie pracą działu pedagogicznego
- praca koncepcyjna w obszarze pedagogiki miejsc pamięci
- organizowanie projektów w kraju i zagranicą
- organizowanie przedsięwzięć kulturalnych
- działalność publicystyczna i współpraca z mediami

Wymagania:
- ukończone studia wyższe na kierunkach: pedagogicznym, kulturalno-oświatowym, historycznym lub pokrewnych
- umiejętność zarządzania zespołem
- zdolności organizacyjne, kreatywność, dyspozycyjność
- dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Oferujemy:
- interesującą pracę w międzynarodowym teamie
- udział w międzynarodowych szkoleniach
- motywacyjny system wynagradzania

Podania w języku polskim i niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi posiadane kwalifikacje prosimy przesyłać na adres:
Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu
ul. Legionów 11, 32-600 Oświęcim (do 18 października 2019)

Fundusz Neumannów

SZANSA NA STYPENDIUM

XIX edycja konkursu
"Stypendium dla najzdolniejszych"

Wyniki

Regulamin 19.edycji