Dobre Duchy 2013

Jubileuszowe spotkanie pod skrzydłami ptaków
Jubileuszowe spotkanie pod skrzydłami ptaków

5 kwietnia po raz 10. Odbyło się Spotkanie Dobrych Duchów, Przyjaciół i Darczyńców MDSM.
Laureatami jubileuszowych statuetek zostali:

Dobre Duchy 2012

wręczenie wyróżnienia w kat. Autorytet

Prof. Andrzej Zoll, Falk Altenberger, Robert Karolak i Stanisław Rościszewski otrzymali statuetki Dobrych Duchów. W ten szczególny sposób wyróżniane są osoby wspierające działalność Domu Spotkań. Wręczyli je obecni na uroczystości - byli więźniowie KL Auschwitz – August Kowalczyk, Zofia Posmysz, Józef Paczyński i Tadeusz Smreczyński. Imprezie towarzyszyła wyjątkowa oprawa muzyczna - zespół Afro Break i młoda artystka z Ugandy przenieśli gości w klimat afrykańskiego buszu.

Dobre Duchy 2011

Spotkanie Dobrych Duchów MDSM 2011

W marcu 2011 roku miało miejsce kolejne Spotkanie Przyjaciół, Darczyńców i Dobrych Duchów Domu. Wieczór, dedykowany naszym gościom spędziliśmy wśród bajecznej, „muszelkowej” dekoracji, przygotowanej tradycyjnie już przez Małgorzatę Szparę. Zaproszenie do spędzenia kilku chwil w zaciszu… muszli przyjęli wierni bywalcy imprez organizowanych przez MDSM, zaprzyjaźnieni z Domem byli więźniowie KL Auschwitz: Zofia Posmysz, August Kowalczyk, Wilhelm Brasse, Tadeusz Smreczyński, Józef Paczyński oraz przedstawiciele instytucji z miasta, powiatu i województwa.

Dobre Duchy 2010

W kwietniu 2010 roku odbyło się Spotkanie Przyjaciół, Darczyńców i Dobrych Duchów Domu, podsumowujące działalność MDSM w roku 2009. Tym razem gości zaprosiliśmy na „drugą stronę lustra” do „Piwnicy pod Baranami”. Z kabaretowo-muzycznym programem wystąpiły aktorki Narodowego Teatru Starego w Krakowie: Ewa Kaim, Anna Radwan-Gancarczyk i Beata Paluch oraz akompaniujący im Janusz Butrym. Kulminacyjnym momentem wieczoru było wręczenie statuetek Dobrego Ducha MDSM. W roku 2010 przyznano je:

Dobre Duchy 2009

W marcu 2009 roku odbyło się kolejne Spotkanie Przyjaciół, Darczyńców i Dobrych Duchów Domu. Tym razem motywem przewodnim wieczoru był kryształ. Zgodnie z kilkuletnią już tradycją, podczas spotkania wręczono statuetki Dobrego Ducha MDSM. Otrzymali je:

Dobre Duchy 2008

Spotkanie Dobrych Duchów MDSM 2008

W kwietniu 2008 roku po raz kolejny gościliśmy naszych Przyjaciół i Darczyńców podczas wieczoru, o którego kluczem był… klucz. Wzorem lat ubiegłych, najbardziej zasłużonym spośród nich wręczono statuetki Dobrego Ducha MDSM.

Dobre Duchy 2007

Spotkanie Dobrych Duchów MDSM 2007

W marcu 2007 roku po raz kolejny w MDSM odbyło się Spotkanie Przyjaciół, Darczyńców i Dobrych Duchów Domu, podczas którego wręczono statuetki Dobrego ducha MDSM.

Dobre Duchy 2006

Spotkanie Dobrych Duchów MDSM 2006

W lutym 2006 roku po raz kolejny w MDSM odbyło się Spotkanie Przyjaciół, Darczyńców i Dobrych Duchów Domu, podczas którego wręczono statuetki Dobrego ducha MDSM.

Dobre Duchy 2005

Spotkanie Dobrych Duchów MDSM 2005

W marcu 2005 roku po raz kolejny w MDSM odbyło się Spotkanie Przyjaciół, Darczyńców i Dobrych Duchów Domu, podczas którego wręczono statuetki Dobrego ducha MDSM.

Dobre Duchy 2004

Spotkanie Dobrych Duchów MDSM 2004

W lutym 2004 roku, podczas Spotkania Przyjaciół, Darczyńców i Dobrych Duchów Domu, statuetki Dobrego Ducha MDSM otrzymali:

Dobre Duchy 2002

W lutym 2002 roku, w trakcie pierwszego Spotkania Przyjaciół, Darczyńców i Dobrych Duchów MDSM, statuetkami Dobrego Ducha zostali wyróżnieni:

Fundusz Neumannów

SZANSA NA STYPENDIUM

XIX edycja konkursu
"Stypendium dla najzdolniejszych"

Wyniki

Regulamin 19.edycji